MESAJ GÖNDER

Justin Timberlake / 26 Mayıs 2014


Justin Timberlake, ‘Dünya Turnesi’ kapsamında 26 Mayıs'ta İstanbul İTÜ Stadyumu’nda olacağını açıkladı. Virgin Radio Türkiye sponsorluğunda gerçekleşecek konser, Justin Timberlake’in Türkiye’deki ilk solo performansı olacak! 2013 yılı listelerinin zirvesinde yer alan The 20/20 Experience ve The 20/20 Experience – 2 of 2 tüm dünyada satışta. Amerikalı yıldız şimdi bu heyecan verici canlı şovunu dünya çapında bir turne ile fanlarıyla buluşturuyor. Konserin biletleri satışa çıktı.

Dünya Turnesi'nin Resmi Hashtag Adresi: #JT2020TOUR
(http://nasilyapilirdi.blogspot.com/2013/01/hashtag-nedir-nasil-yapilir.html)

En son Amerikan Müzik Ödülleri gecesinde kazandığı Favori Pop/ Erkek Rock Sanatçısı ödülleri dahil 3 ödülle evine dönen Timberlake ayrıca GQ tarafından yılın erkeği seçildi. 20/20 Experience, 4 milyonluk albüm satışı ile yılın en çok satan dünya turnesi.

20/20 Experience albümü Top200 sıralamasında (3 hafta) ve R&B albüm listesinde (10 Hafta)'dır birinci durumda. Albümde yer alan 10 parçasının da yayınlanmasından sadece 1 hafta sonra Amerika’da 7 milyon’dan fazla satıldı. Albüm Amerika dahil üç ülkede daha platinyum satış rakamına ulaştı.

Justin Timberlake Dünya Turnesi’nin Türkiye konseri BKM ve MAP organizasyonu ile gerçekleşecektir.


SON HABERLER
TÜM HABERLER
TOP 20
TÜM LİSTE
Manifesto
Sezen Aksu
1
Prens Prenses
Simge
2
Olsun
Ece Seçkin
3
Dönsen Bile
Selami Bilgiç & Soner Arıca
4
Canavar
Derya Uluğ
5
MESAJ GÖNDER